Kazališna predstava za djecu “Profesor Baltazar – Put oko svijeta” u nedjelju, 1.3., u 17:00 sati u Festivalskoj dvorani

Kazališna predstava kazališta “Tvornica Lutaka”.

Igraju:
Filip Detelić
Petra Radin
Mario Kovač

Tekst: Petra Radin
Režija: Mario Kovač

Predstava “Profesor Baltazar – Put oko svijeta” uvest će nas u svijet Profesora Baltazara. Vesela je to priča o mogućnostima, različitostima te dobrim namjerama uz originalne likove iz crtića i prepoznatljivu glazbu. Priča prati znatiželjnu pticu Tonija, koja uvijek svugdje kasni jer želi vidjeti sve ljepote ovog svijeta. Nažalost, znatiželja će ga udaljiti od njegovog jata. Sam, izgubljen i tužan u Zagrebu upoznaje smetlaricu Suntu koja mu pomaže da pronađe Baltazargrad i samog profesora Baltazara. No, put do njega ih vodi kroz opasne i šaljive pustolovine širom svijeta.

Ulaznice su u prodaji na blagajni Festivalske dvorane od utorka do petka od 12 do 16 sati, sat vremena prije predstave i online na ulaznice.hr.

 

Podjeli na društvenim mrežama:

Pregled privatnosti

Ova web stranica koristi kolačiće tako da vam možemo pružiti najbolje moguće korisničko iskustvo. Podaci o kolačićima pohranjuju se u vašem pregledniku i obavljaju funkcije poput prepoznavanja kod povratka na našu web stranicu i pomaže našem timu da shvati koji su dijelovi web stranice vama najzanimljiviji i najkorisniji.